COMETO.pl

Należymy do grupy:

+48 510 111 001

kontakt@cometo.pl

Pn. - Pt.: 9:00 - 17:30

Mail/Chat - 7-23

Dlaczego my?

Branża rolnicza zajmuje szczególne miejsce w życiu każdego z nas. To m.in. dlatego my też postanowiliśmy przygotować kilka propozycji przeznaczonych tylko i wyłącznie dla rolników. Od propozycji handlowych, poprzez leasingi i ubezpieczenia.

Nasze usługi

Skup i sprzedaż zbóż

Jesteśmy firmą oferującą skup i sprzedaż zbóż, roślin oleistych oraz komponentów paszowych, zajmującą się pozyskiwaniem, transportem i dostawą towarów rolnych na terenie całej Polski. Koncentrujemy swoją działalność na współpracy z przetwórcami surowców roślinnych takimi jak mieszalnie pasz, młyny, słodownie, olejarnie, hodowcy oraz gorzelnie. Jeśli poszukujesz zboża lub chcesz je sprzedać odezwij się do nas.

Ubezpieczenia zbiorów i hodowli

Ponieważ czasem wystarczy jeden dzień, żeby całoroczna praca została zmarnowana - przygotowaliśmy ofertę branżowych ubezpieczeń. Dzięki naszym rozwiązaniom zabezpieczysz się nie tylko na wypadek np. suszy czy pożaru, ale również np. nieprzewidzianej choroby.

Leasing maszyn i urządzeń

W nowoczesnym gospodarstwie niezbędne są maszyny i urządzenia. Aby pomóc Ci je sfinansować, przygotowaliśmy propozycję kredytów i leasingów skierowanych do branży rolniczej. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań na rynku - odezwij się - nasi doradcy znajdą odpowiednie rozwiązanie.

Prąd/Gaz/Fotowoltaika

Praca w gospodarstwie to również koszty związane z prądem i gazem. Jako brokerzy energetyczni jesteśmy w stanie w każdej sytuacji znaleźć rozwiązanie obniżające rachunki za energię. Czy to poprzez dobranie odpowiedniej taryfy i/lub zmianę sprzedawcy prądu, czy np. poprzez instalację paneli fotowoltaicznych. Jeśli interesuje Cię obniżenie rachunków - daj nam znać.