COMETO.pl

Należymy do grupy:

+48 510 111 001

kontakt@cometo.pl

Pn. - Pt.: 9:00 - 17:30

Mail/Chat - 7-23

Dlaczego my?

Cena 1 kWh to nie wszystko... Właściwa interpretacja ofert od dostawców energii i dokonanie dobrego wyboru, wymaga wieloletniego doświadczenia, którym chcemy Cię wesprzeć. Jeżeli jesteś zainteresowany sprawami związanymi z energią elektryczną, jej dostawą, wysokością płaconych obecnie rachunków, możliwościami optymalizacji taryf i kosztów za energię w swojej firmie, a może interesują Cię odnawialne źródła energii, ekologiczna energia ze słońca lub inne usługi związane z branżą energetyczną, dobrze trafiłeś. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, podzieloną na poniższe działy.

Czym się zajmujemy?

Broker

Współpracujemy z największymi zakładami energetycznymi w Polsce. Pomagamy firmom zoptymalizować opłaty za energię elektryczną i dystrybucję. Zajmujemy się całym rachunkiem Klienta. Działamy na terenie całego kraju, nie pobieramy żadnych opłat, każdy z naszych klientów podpisuje kontrakt bezpośrednio z zakładem energetycznym, co zapewnia gwarancję nieprzerwanych dostaw.

Doradztwo

Mając na biurku kilka ofert od dostawców energii, nawet przy obecnym dostępie do informacji, analiza ich zajmie Ci zapewne kilkanaście godzin lub dni, a i tak nie będziesz miał pewności, że przedstawiona propozycja jest najkorzystniejsza dla Ciebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości dynamicznie zmieniającego się rynku energii elektrycznej, nasi doradcy są w stanie tu i teraz odpowiedzieć na Twoje potrzeby i dostarczyć Ci energię, jaką potrzebujesz, mając na uwadze wysokość przyszłych rachunków za prąd.

Nasze produkty

Prąd

Rosnące ceny energii przyprawiają Cię o ból głowy? Nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Zgłoś się do nas - przeanalizujemy Twoje faktury i poszukamy najlepszego rozwiązania. Posiadamy zarówno oferty standardowe, ze stałą ceną energii, jak i oferty, których nie znajdziesz na stronach dostawców. Wybierzemy z całego rynku to co dla Ciebie najlepsze.

Gaz

Wykorzystujesz gaz do produkcji w swojej firmie? A może ogrzewasz nim biuro czy magazyn? Odpowiednio dobrana umowa i taryfa pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, które możesz przeznaczyć na rozwój swojego biznesu. Odezwij się, a dobierzemy odpowiedniego dostawcę dla Ciebie.