COMETO.pl

Należymy do grupy:

+48 510 111 001

kontakt@cometo.pl

Pn. - Pt.: 9:00 - 17:30

Mail/Chat - 7-23

Dlaczego my?

Finansami zajmujemy się od 2010 roku. Kredyty, inwestycje, lokaty, konta - nie ma to przed nami tajemnic. Jeśli szukasz czegoś z branży finansowej chętnie w tym pomożemy.

Nasze portale

Kredyty i pożyczki gotówkowe

Potrzebujesz gotówki na dowolny cel? Zgłoś się do nas - doradzimy co możesz wybrać lub sprawdź naszą porównywarkę.

Kredyty i pożyczki samochodowe​

Potrzebujesz sfinansować samochód, ale leasing Cie nie interesuje? Nasz doradca przedstawi Ci alternatywne rozwiązania i wspólnie wybierzecie najlepsze dla Ciebie.

Kredyty i pożyczki hipoteczne​

Budujesz dom lub chcesz kupić mieszkanie? A może posiadasz juz nieruchomość, ale potrzebujesz gotówki? W swojej ofercie mamy zarówno kredyty jak i pożyczki hipoteczne (do przeznaczenia na dowolny cel) - w razie zainteresowania zgłoś się, a przekażemy Ci szczegóły.

Kredyty i pożyczki pozabankowe

Zdarza się też tak, że potrzebujemy gotówki ale przez obecną sytuację, albo nie dostaniemy jej w banku albo kiedyś coś narozrabialiśmy i kredyty w banku są dla nas niedostępne. Mamy też rozwiązanie na to - jeśli już musisz korzystac z tego rodzaju pożyczek - przygotowaliśmy ranking. Jednak korzystaj z niego z głową - nie są to najtańsze rozwiązania na rynku. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w pewnych sytuacjach jedyne możliwe.

Produkty bankowe

Chcesz otworzyć nowe konto w banku? A może zmienić obecny? Lub też interesuje Cię lokata wolnych środków? Przygotowaliśmy porównywarkę produktów bankowych - tak, żeby wszystko było w jednym miejscu.