COMETO.pl

Należymy do grupy:

+48 510 111 001

kontakt@cometo.pl

Pn. - Pt.: 9:00 - 17:30

Mail/Chat - 7-23

Dlaczego my?

Ubezpieczenia to jedna z pierwszych branż, którymi się zajęliśmy. Obecnie wykorzystujemy je głównie przy przeliczaniu składek do przedmiotów leasingu, ale i tak możecie znależć u nas ubezpieczenie praktycznie wszystkiego, co jest Wam potrzebne. Od majątku, poprzez firmę aż do ubezpieczeń na życie. Sprawdz przygotowane przez nas portale lub skontaktuj się z doradcą. Powiedz nam, co potrzebujesz, a my przygotujemy propozycję.

Z kim współpracujemy?

Rodzaje ubezpieczeń

Ubezpieczenie samochodu

OC, AC, GAP, ASSISTANCE - to wszystko i wiele innych dodatków znajdziesz w naszej ofercie. Jeśli poszukujesz ubezpieczenia dla siebie skontaktuj się z nami lub przejdź do naszej porównywarki i wybierz najlepiej dopasowane ubezpieczenie dla siebie. Nasi doradcy chętni pomogą w wyliczeniu składki i/lub dobraniu dodatkowych pakietów.

Ubezpieczenie nieruchomości

Chcesz ubezpieczyć dom czy mieszkanie? Z nami to proste - zadzwoń lub napisz, powiedz czego oczekujesz, a nasz doradca przygotuje propozycję dla Ciebie.

Ubezpieczenie na życie

Nie wierzysz w emeryturę z ZUS? (My również). Chcesz zabezpieczyć spłatę kredytu hipotecznego? Potrzebujesz czuć, że zabezpieczasz bliskich, w razie gdyby Tobie coś się stało. Pomożemy wybrać to, co najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Ubezpieczenie firmowe

Prowadzisz biznes i potrzebujesz branżowe OC? Chcesz zabezpieczyc biuro, sprzęt czy pracowników? Posiadamy szeroką gamę produktów, które pozwolą Ci ze spokojem prowadzić swój biznes.

Pakiety medyczne

Państwowa służba zdrowia Ci nie wystarcza? Możemy zaproponowac prywatny pakiet dopasowany do Twojego zapotrzebowania. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca pomoże wybrać taki, który najlepiej do Ciebie pasuje.

Inne ubezpieczenia

Ubezpieczenia branżowe (np. dla rolników), ubezpieczenie na czas podróży, szkolne, grupowe i wiele innych. Jeżeli szukasz ubezpieczenia - skontaktuj się z nami - mamy w ofercie praktycznie wszystkich ubezpieczycieli działających w Polsce więc w każdym wypadku znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie.

Nasze portale

Ubezpieczamy TO!

Ubezpieczenie samochodu to najczęściej obsługiwany przez nas rodzaj ubezpieczeń. Aby ułatwić Ci wybór nawiązaliśmy współpracę z dużym partnerem, dzięki któremu możemy Ci udostępnić porównywarkę na naszej stronie. Dzięki niej nie tylko zaoszczędzisz czas spędzony na porównywaniu ofert, ale i pieniądze, które zaoszczędzisz na polisie.

Generator wypowiedzenia OC

Jeśli sprzedajesz samochód, wypowiedzenie OC jest jednym z obowiązków spoczywających na sprzedawcy po udanej transakcji. Ponieważ na rynku jest mnóstwo towarzystw, każde ma swoje procedury - postanowiliśmy z tym pomóc. Na naszej stronie znajdziesz instrukcje, co, gdzie i jak wysłać, aby wypowiedzenie było skuteczne. Jeśli masz już nowy samochód - daj znać, pomożemy znaleźć ubezpieczenie dla niego - jeśli go dopiero szukasz - zajrzyj do naszego działu automotive - zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.