COMETO.pl

Należymy do grupy:

+48 510 111 001

kontakt@cometo.pl

Pn. - Pt.: 9:00 - 17:30

Mail/Chat - 7-23

Dlaczego my?

Nie jesteśmy typową firmą sprzedającą instalacje fotowoltaiczne. Nie chcemy na siłę wcisnąć Ci rozwiązania, które później nie będzie spełniać swojego zadania. Nie musimy też ograniczać się do jednego magazynu i na siłę wmawiać Ci, że jedyne i najlepsze rozwiązanie to takie, do którego sprzęt mamy na magazynie. Dzięki współpracy z kilkoma firmami możemy wybrać faktycznie najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo zawsze dokładnie tłumaczymy po co i dlaczego nasze rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie. Wyliczymy też po jakim czasie zwróci Ci się inwestycja. Na przeprowadzanych przez nas audytach mówimy jak jest – jeśli nie masz odpowiednich warunków – powiemy Ci o tym. Nie montujemy instalacji w lesie i na siłę. Działamy głównie na poleceniach – każdy zadowolony klient to potencjalne polecenia – więc staramy się, żeby dać Ci powody do przekazania informacji o nas dalej. Posiadamy zespół doświadczonych doradców, którzy nie nawijają Ci makaronu na uszy, tylko mówią jak jest.

Co oferujemy?

Instalacje fotowoltaiczne

Zakup instalacji fotowoltaicznej to z założenia inwestycja na długie lata. Nie zawsze warto więc zwracać uwagę tylko na cenę podstawowych komponentów. Przed wyborem firmy, której powierzymy zadanie wykonania instalacji warto zasięgnąć porady ekspertów (np. brokerów) lub przynajmniej sprawdzić podstawowe informacje o firmie w Internecie. Jeśli mamy znajomych, którzy juz mają instalacje – warto zapytać o opinie o ich wykonawcach. Jeśli nie mamy nikogo takiego – możemy sprawdzić firmę samodzielnie. Zwróć uwagę na datę powstania firmy oraz jej kapitał zakładowy. Spółki możesz sprawdzić w KRS, działalności w CEIDG. My bardzo chętnie wykonamy tę pracę za Ciebie i wybierzemy najlepszą ofertę. Daj nam tylko znać, czego potrzebujesz.

Pompy ciepła

Martwisz się drożejącymi cenami gazu? A może masz kopciucha, i musisz go wymienić na coś nowszego? Pompa ciepła to obecnie jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań. Razem z instalacją fotowoltaiczną może stworzyć duet, który zapewni Ci darmowe ogrzewanie Twojego domu. Dodatkowo, jest to rozwiązanie bezobsługowe – możesz zapomnieć o kupowaniu i podkładaniu opału do pieca. Nowoczesne pompy zużywają bardzo małą ilość prądu, w porównaniu ze standardowymi piecami na prąd. Dodatkowo, przy wymianie starego pieca, możesz otrzymać dotacje z programu “Czyste powietrze” – pomożemy załatwić wszystkie formalności. Chcesz poznać wycenę takiego rozwiązania dla siebie? Zgłoś się do nas, a na pewno się dogadamy.

Samochody elektryczne

Już chyba wszyscy słyszeli o tym, że zostało nam jeszcze tylko kilka lat, żeby korzystać z aut napędzanych silnikami spalinowymi. Na ten moment, wszystko wskazuje na to, że auto przyszłości będzie napędzane przez silniki elektryczne. Już teraz na rynku pojawia się coraz więcej tego typu pojazdów. Jeśli takiego szukasz – zgłoś się do nas. Pomożemy wybrać samochód, załatwimy formalności związane z programem “Mój elektryk” – w razie potrzeby pomożemy też z leasingiem lub kredytem. Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy wyborze odpowiedniej ładowarki – chętni Ci ją sprzedamy – razem z instalacją, która pomoże Ci ładować auto za darmo. Pomożemy Ci spełnić motoryzacyjne marzenia.

Magazyny energii

Aktualnie magazyny energii cieszą się coraz większą popularnością. Aby uniknąć negatywnych skutków nowej ustawy, coraz więcej klientów decyduje się na ich zakup. Na ten moment nie ma niestety technologii, która pozwala magazynować nadprodukcję w lecie w taki sposób, żeby można było wykorzystać ją w zimie – natomiast możemy zatrzymać część nadprodukcji, która pojawia się w ciepłe letnie dni. Dzięki instalacji hybrydowej z magazynem energii możemy też uniezależnić się od dziur w dostawie prądu z elektrowni – które przez stan sieci elektrycznej niestety zdarzają się coraz częściej. Nie jest to też niestety najtańsze rozwiązanie – bardzo chętnie więc wyliczymy czy opłaca się to w Twoim przypadku.