COMETO.pl

Należymy do grupy:

+48 510 111 001

kontakt@cometo.pl

Pn. - Pt.: 9:00 - 17:30

Mail/Chat - 7-23

Dlaczego my?

Na rynku telekomunikacyjnym działamy od 2009 roku. Nasza współpraca na początku polegała na sprzedaży usług konkretnego operatora. Stopniowo zrodził się pomysł stworzenia BROKERA telekomunikacyjnego – czyli instytucji, która na polskim rynku do tej pory nie istniała. Wykorzystujemy swoją wiedzę po to, żeby przygotować dla Ciebie przetarg ofert i wybrać te, które są dla Ciebie najkorzystniejsze. Jeśli masz już swojego doradcę – możesz poprosić go o ofertę, a my porównamy ją z innymi sieciami. Nasza usługa jest darmowa – tak jak w przypadku produktów finansowych jesteśmy wynagradzani za dostarczone umowy przez operatora, którego wspólnie wybierzemy. Jeśli nasze propozycje nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące – nic Cię to nie kosztuje.

Czym się zajmujemy?

Abonament komórkowy

Nie ma dla nas znaczenia, czy masz jeden numer czy kilkaset – dla każdego jesteśmy w stanie dopasować rozwiązanie. Dzięki naszemu doświadczeniu i kontaktom w branży możemy prześwietlić i przygotować oferty praktycznie dla każdego klienta. Współpracujemy z doradcami praktycznie wszystkich sieci – w Twoim imieniu możemy negocjować indywidualne warunki. Oczywiście samą umowę zawsze podpisujesz poprzez autoryzowanego przedstawiciela danej sieci – czy to zdalnie, czy poprzez kuriera czy osobiście – w zależności od produktu i wybranego dostawcy. Wskazujemy też mocne i słabe strony każdego z rozwiązań. Tak, żeby po podpisaniu umowy każdy z naszych klientów był zadowolony i mógł polecać nasze usługi dalej.

Internet stacjonarny

Mamy 2022 rok, a Ty dalej musisz męczysz się z wolnym Internetem? A może masz już światłowód, ale wydaje Ci się, że za niego przepłacasz? Jeśli kończy Ci się umowa zgłoś się do nas – po podaniu adresu przeanalizujemy propozycje dostępne dla Ciebie i pomożemy Ci przejść przez proces ew. zmiany operatora. Pokażemy Ci wszystkie dostępne opcje i powiemy, którą najbardziej opłaca się zamówić. Jeśli już masz najlepszą ofertę dostępną pod Twoim adresem – też Ci o tym powiemy – nie robimy nic na silę. Liczymy, że dzięki takiemu podejściu wrócisz do nas, gdy będą Ci się kończyły inne usługi dostępne w naszej ofercie.

Internet mobilny

Pomimo usilnych starań, żaden dostawca nie chce podłączyć Twojego adresu do światłowodu? Nadal musisz korzystać z Internetu do 10 Mb/s? Tutaj też możemy pomóc. Alternatywą jest Internet mobilny, w dużej części Polski dostępny z zasięgiem 5G. Odpowiednio dobrany pakiet nie tylko pozwoli Ci zminimalizować koszt, ale też zwiększy prędkość Twojego łącza kilka lub nawet kilkunastokrotnie. Jeśli masz wątpliwości i obawiasz się o zasięg – podpowiemy jak w prosty sposób go przetestować. Aktualnie operatorzy proponują pakiety po 500 czy 1000 GB – które spokojnie wystarczają do domowego czy biurowego użytku. Za mało? Są też oferty bez limitu danych. Jeśli masz słaby zasięg – tu z kolei z pomocą może przyjść antena zewnętrzna – również dostępna w ofertach operatorów. Zgłoś się, a powiemy Ci co i jak.

Telewizja

Ostatnimi czasy, nieodłącznym elementem oferty każdego z operatorów stał się abonament obejmujący pakiety telewizyjne. Część związała się z dostawcami zajmującymi się tylko telewizją, część wypuściła na rynek swoje rozwiązania. Są to zarówno telewizje satelitarne/kablowe jak i również te, dostępne typowo przez Internet. W zależności od Twojego zapotrzebowania dobierzemy odpowiedni pakiet.

Numer stacjonarny

Dla niektórych to już przeżytek – ale część firm z różnych powodów wciąż korzysta z numeracji stacjonarnej. Jeśli też do nich należysz i tutaj możemy spróbować dobrać odpowiednie rozwiązanie. Czy korzystasz ze zwykłego POTSa, czy ISDNa – nie ma to dla nas większego znaczenia. Jeśli używasz numeru tylko do odbierania – najkorzystniej będzie przenieść go na kartę sim. Jeśli natomiast potrzebujesz VOIPa, też coś dla Ciebie przygotujemy. Zgłoś się już dziś.

Wirtualna Centralka itp.

Jeśli potrzebujesz w swojej firmie nietypowych rozwiązań również służymy pomocą. Wirtualna Centralka, symetryczny internet, rozbudowane sieci informatyczne czy telefoniczne. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie propozycje – za każdym razem jest to już jednak indywidualna wycena – jeśli takiej potrzebujesz – zgłoś się, a powiemy Ci co dalej musisz zrobić.